Titles you rated
Men in Black 3Rated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5