Movies
Ratings
136
LooperRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0