Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
ExamRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Below ZeroRated ★ 3.0
ItRated ★ 2.0
Who Am IRated ★ 4.0