Titles you rated
TwentyRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0