Series
Ratings
25- DEATH NOTERated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0