Titles you rated
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0