Titles you rated
- I can't understand what my husband is sayingRated ★ 3.0
Handa-kunRated ★ 3.0
NANARated ★ 3.0
Junjou Romantica Season 2Rated ★ 4.5
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5- Candy CandyRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 1.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5- CanimalsRated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- SpookizRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 4.0