Movies
Ratings
50
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5