Series
Ratings
24
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 2.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0