Movies
Ratings
51
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0