Titles you rated
GhostRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.0