Movies
Ratings
359
The White TigerRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5