Movies
Ratings
346
Once a ThiefRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Continental ’25Rated ★ 3.0
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.0
First SummerRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5- InlineRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0