Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Evening Drink StyleRated ★ 3.5
Banshaku no RyuugiRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5