Movies
Ratings
118
SnowdenRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0