Movies
Ratings
527
The SubstanceRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5