Movies
Ratings
397
MatildaRated ★ 5.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.5
LoveRated ★ 3.5
So YoungRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Diary of a ChambermaidRated ★ 1.0
JoyRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5