Titles you rated
- HeroRated ★ 1.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
HappenstanceRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 0.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
BorderRated ★ 3.5
Father and MasterRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0