Movies
Ratings
105
The OutlawsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
BurlesqueRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0