Movies
Ratings
12
LeonRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0