Movies
Ratings
224
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5