Titles you rated
The Act of KillingRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 3.5
Hiroshima Mon AmourRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Monsieur LazharRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Sunshine BoyRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
JudeRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
If You Were Me 6Rated ★ 3.5
Le HavreRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.0