Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0