Series
Ratings
123
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
My Holo LoveRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Find YourselfRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
When I Was the Most BeautifulRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Touch Your HeartRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
Well-Intended LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0