Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.5
Jolly WidowsRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Golden FishRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0