Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 3.5
Song for MarionRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
JackRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0