Series
Ratings
166
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0- 정의의 아군Rated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 2.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
TrinketsRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5