Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0