Movies
Ratings
502
La lunaRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0