Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 1.0
FlowRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0