Movies
Ratings
429
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5