Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
OrphanRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0