Movies
Ratings
100
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5- D-WarRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
AliensRated ★ 3.0