Movies
Ratings
329
BladeRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Last CastleRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
A MillionRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 5.0