Series
Ratings
36
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
The One Pound GospelRated ★ 2.5- Doctor KkaengRated ★ 2.5
Mysterious Transfer StudentRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 1.5- IslandRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
RobberRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5