Titles you rated
UnframedRated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5- Uncle Season 2Rated ★ 4.5
Uncle Season 1Rated ★ 4.5- Uncle Season 3Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Hakyuu Houshin EngiRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0