Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5