Movies
Ratings
53 Midnight RunnersRated ★ 5.0 Midnight RunnersRated ★ 5.0
 A Taxi DriverRated ★ 5.0 A Taxi DriverRated ★ 5.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 ExitRated ★ 5.0 ExitRated ★ 5.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 5.0
 Mr. IdolRated ★ 0.5 Mr. IdolRated ★ 0.5
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 I Am The KingRated ★ 4.0 I Am The KingRated ★ 4.0
 Hello GhostRated ★ 4.5 Hello GhostRated ★ 4.5
 ChampRated ★ 4.5 ChampRated ★ 4.5
 Heart Is 2Rated ★ 4.0 Heart Is 2Rated ★ 4.0
 Thread of LiesRated ★ 5.0 Thread of LiesRated ★ 5.0
 The Plan ManRated ★ 5.0 The Plan ManRated ★ 5.0
 The Fatal EncounterRated ★ 4.0 The Fatal EncounterRated ★ 4.0
 MegamindRated ★ 3.5 MegamindRated ★ 3.5
 Hoodwinked!Rated ★ 5.0 Hoodwinked!Rated ★ 5.0
 Puss in BootsRated ★ 4.0 Puss in BootsRated ★ 4.0
 The ConjuringRated ★ 4.5 The ConjuringRated ★ 4.5
 High School MusicalRated ★ 4.5 High School MusicalRated ★ 4.5