Series
Ratings
12
High KickRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5