Movies
Ratings
166
Very Good GirlsRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0- Anna and the KingRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 2.0
LeonRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0