Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Trivial MattersRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.0
Another YearRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5