Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Ordinary LoveRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 2.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5