Movies
Ratings
64
Billy ElliotRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0