Titles you rated
Sea FogRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0- Boys Goes To HeavenRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.5
Galaxy QuestRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.5