Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
How to Marry a MillionaireRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
LonglegsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0