Series
Ratings
61
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Magical Girl and the Evil Lieutenant Used to Be ArchenemiesRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0