Series
Ratings
83
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
GiantRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0