Movies
Ratings
251
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0