Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
ChawRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
As OneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0