Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0